Codziennie wdrażamy rozwiązania, których potrzebujesz do realizacji swoich celów

o nas

DynamicIT  to zespół ekspertów codziennie pracujących na sukces Twojego Biznesu.  Korzystając z dostępnych narzędzi i technologii  zapewniamy i wdrażamy  rozwiązania automatyzujące obieg dokumentacji w firmie.

Od początku naszej działalności przyświecał nam jeden cel – robienie dobrego IT, czyli wsparcie klientów w realizacji ich pomysłów. Udostępniamy niezbędne narzędzia informatyczne, tworzymy dedykowane oprogramowania, integrujemy systemy, zarządzamy procesami  i utrzymujemy systemy. Wszystko po to, aby nasi partnerzy mogli się skupić na prowadzeniu swojego biznesu. 

 

SPRZEAŻ I OPIEKA KLIENTA

Michał Woś

Michał ma ponad 15 lat doświadczenia w sprzedaży oprogramowania z różnych branż technologicznych. Jego profesjonalne podejście do problemów i wyzwań z jakimi spotykają się klienci na co dzień owocuje rozwiązaniami na najwyższym poziomie satysfakcji.

INNOWACJE I ROZWÓJ

Radek Tomaszewski

Radek ma ponad 15 lat profesjonalnego doświadczenia w dostarczaniu usług programistycznych na wielu polach dla klientów z różnych branż m.in. finansowej, żywnościowej i medycznej zarówno na rynku rodzimym jak i za granicą. W naszym zespole pełni funkcję architekta rozwiązań oraz jest odpowiedzialny za rozwój i implementację nowych technologii.

DEVELOPMENT I MANAGEMENT

Sławek Tomaszewski

Sławek ma ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu oprogramowania dla języków z rodziny Microsoft .NET szczególnie C# oraz C++. Ma także znakomite zdolności analityczne oraz niemałe doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami.

DEVELOPMENT I GRAFIKA

Kamil Nastalski

Kamil ma ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu oprogramowania w języku C# platformy Microsoft .NET Framework. Jego pasja do rozwiązywania problemów. Ma doświadczenie w projektowani aplikacji dla środowiska web jak i desktop. Jest też naszym grafikiem.

Nasz zespół - jesteśmy tu dla Ciebie

Close Menu